508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Arboritec Clean'n Coat 1l

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 64,00 zł
ARBORITEC CLEAN’N COAT  to szczególny produkt przygotowujący lakierowaną powierzchnię do ponownego powlekania lakierami Arboritec UVElite, CompoAvenue lub Genuine. Środek nadaję się do zastosowania przy wszystkich lakierach Arboritec na bazie wody. Przy innych wodnych lakierach, zaleca się przeprowadzenie próby w mało widocznym miejscu. Arboritec Clean’n Coat jest nieodpowiednia do stosowania bez naniesienia kolejnej warstwy lakieru.

Wymagania dla ponownego powlekania podłogi:
  • Powłoka była lakierowana, lakierem Arboritec. Inne lakiery mogą być ponownie pokryte po przygotowaniu próbki kontrolnej;
  • Lakier nie jest zużyty do surowego drewna;
  • Podłogi, które zostały uprzednio potraktowane woskiem lub lakierem muszą być dogłębnie oczyszczone zmywaczem do lakieru;
  • Uszkodzenia lub zadrapania lakieru muszą być starannie wypełnione.
Ponowne powlekanie nieznanego lakieru na bazie wody i parkietu powleczonego UV jest możliwe. W tym przypadku i jeżeli podłoga była wcześniej konserwowana lakierem lub woskiem, należy wykonać test przyczepności.
 
Test przyczepności:
W tym celu należy wybrać mały punkt na niewyróżniającej się części podłogi. Powlec go tak, jak opisano poniżej i pozwolić wyschnąć lakierowi przez noc. Ostrożnie naciąć lakier nożem i spróbować ściągnąć lakier z nacięcia.
Jeżeli warstwa lakieru nie oddziela się, całą podłogę można ponownie pokryć.
Jeżeli lakier można zdjąć, nie zalecamy ponownego pokrywania podłogi.
 
Zastosowanie:
Nanieść preparat Clean’n Coat bezpośrednio na podłogę. Koncentrat jest rozcieńczany 1:20 w wodzie (50ml na 1l wody). Rozprowadzić przy pomocy mopa, przetrzeć podłogę brązowym padem i starannie usunąć wszelkie pozostałości wilgotnym mopem, przepłukanym w czystej wodzie. Pozwolić podłodze całkowicie wyschnąć. Nanieść Clean’n Coat po raz drugi i pozwolić mu wyschnąć. Zabezpieczyć podłogę 2 warstwami lakieru (UVElite, CompoAvenue lub Genuine).
 
Ważne wskazówki:
Nigdy nie należy wylewać wody bezpośrednio na podłogi z drewna lub laminatu, zamiast tego należy wykorzystać wilgotną szmatkę lub mopa do podłóg i natychmiast zebrać nadmiar wody.
 
Dane techniczne:
Rozcieńczanie: 50 ml preparatu na 1l wody;
Okres przydatności: 3 lata od daty produkcji w nieotwieranym, oryginalnym opakowaniu;
Przechowywanie: Temperatura nie może spaść poniżej 5oC i przekroczyć 25oC.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!