508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Arboritec First Coat 5l

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 406,00 zł
ARBORITEC FIRST COAT to produkt najwyzszej jakości, prosto ze Szwecji. Jest jednoskładnikowym, wodorozcieńczalnym lakierem podkładowym z domieszką ceramiki. Nanotechnologia, zawarta w lakierze FirstCoat pozwoliła zredukować aż o 30% szkodliwe związki petro-chemiczne. Czyni go to bardziej przyjaznym dla środowiska i człowieka. Niezwykle szybko wysycha, a zawarte w nim cząsteczki ceramiki pozwalają się łatwo matowić.
                                                                   
Unikalna ceramiczna nanotechnologia:
Nanotechnologia jest nauką o tworzeniu materiałów w, ultra-małej, nanoskali (nawet do 1:100 000 szerokości ludzkiego włosa). Wykorzystuje się ją do tworzenia nowych, unikalnych produktów, które działają lepiej i dłużej. W nanoskali, Arboritec do swoich lakierów dodaje cząsteczki ceramiczne, dzięki czemu są one w stanie dotrzeć do miejsc, do których inne lakiery nie docierają. Przekłada się to na głębszą penetrację, lepszą przyczepność oraz w rezultacie niezrównaną wytrzymałość, trwałość i odporność na zarysowania. 
 
Właściwości:
  • Łatwy w nakładaniu;
  • Przyjazny dla środowiska i użytkowników;
  • Szybko wysycha: 20-40 minut na surowym drewnie;
  • Daje gładką i nasyconą powierzchnię;
  • Bezwonny;
  • Minimalne ryzyko pojawienia się zacieków i zachlapań;
  • Jest łatwy do szlifowaniu po utwardzeniu.
 
Wskazówki i przygotowanie powierzchni:
Powierzchnia przed malowaniem musi być starannie przeszlifowana i wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Idealne warunki nanoszenia lakieru występują w temperaturze 15-25oC oraz wilgotność powietrza na poziomie 40-60%. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć i pozostawić na ok. 2 minuty, aby z lakieru mogły ujść bąbelki powietrza. Chronić podłogę przed bezpośrednim nasłonecznieniem, oraz wyłączyć ogrzewanie podłogowe w trakcie i po aplikacji lakieru. Przy wysokich temperaturach i niskiej wilgotności należy, dodać do lakieru 2% Arboritec Extender.
 
Aplikacja lakieru:
Arboritec FirstCoat nakładamy wałkiem- mikrofazer (10mm). 1 litr lakieru powinien nam wystarczyć na 8 m2. Wysycha po 20-40 minutach. Należy zmatowić powierzchnię, przed nałożeniem lakieru nawierzchniowego, jeżeli jest to potrzebne. Przed nałożeniem wierzchniej warstwy należy dokładnie odkurzyć powierzchnię. Narzędzia myć w wodzie bezpośrednio po użyciu.
 
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze 5-25oC.
Chronić przed mrozem.
 
Wydajność:
8-10 m2/l
 
Czas schnięcia:
20-40 minut.
u – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!