508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Euku Color Oil FS

 • Czas realizacji: Na zamówienie
 • szt.
 • 283,00 zł

W zestawie kupisz taniej

Euku Color Oil FS

283,00 zł

Eukula Euku Master FS

47,00 zł
330,00 zł
297,00 zł

EUKU COLOR OIL FS  jest głęboko barwiącym olejem do podłóg na bazie naturalnych olejów i wosków. Nadaje się na wszystkie rodzaje podłóg drewnianych. Redukuje efekt sklejania krawędzi. Olej ten jest przystosowany do podłoży z ogrzewaniem podłogowym. Euku Color Oil FS oferuje bogatą palętę, żywych kolorów. Olej jest łatwy w aplikacji i w pełni kompatybyliny z wodnymi lakierami Strato.

Kolory:

 • Snow (śnieg);
 • Pine (sosna);
 • Cherry (wiśnia);
 • Red (czerwony);
 • Coffee (kawa);
 • Hazel (orzech);
 • Mahogany (mahoń);
 • Ebony (heban);
 • Light Grey (jasny szary);
 • Black (czarny).

Przygotowanie podłoża:
Podłoże powinno być suche, wolne od wosku, tłuszczu, oleju i kurzu.

Zastosowanie:
Wszystkie drewniane i pracujące podłoża, parkiety z miękkiego, twardego i egzotycznego drewna.

Instrukcja stosowania:
Szczotka do lakierów lub wałek o krótkim włosie, metalowa paca nierdzewna to rekomendowane narzędzia do zastosowania oleju Euku Color Oil FS. Ważne jest dla uzyskania optymalnej jakości powierzchni równomierne i dokładne szlifowanie, zalecany papier o ziarnistości 150. Minimalna temperatura podłoża i pomieszczenia +10°C. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia i przeciągów. Przy miękkim drewnie jak sosna, świerk lub jodła niewielka ilość żywicy może wypłynąć na zewnątrz, co jednocześnie opóźni czas schnięcia podłoża, wzgl. doprowadzi do optycznych uszkodzeń.
Impregnuje się poprzez smarowanie partiami lub nanoszenie za pomocą wałka, pacy metalowej nierdzewnej. Nadmierną ilość zebrać raklą gumową. Ostatecznie wypolerować powierzchnię jednotarczową szlifierką, używając białej tarczy typu Pad. Po wypolerowaniu padem uzyskamy jednolitą powierzchnię. Po kilku godzinach można powtórzyć proces polerowania, bez użycia oleju. Po naniesieniu oleju nawierzchniowego zmatowić powierzchnię maszynowo białym padem. Po ok. 24 godzinach (czas schnięcia) można ostrożnie poruszać się po powierzchni. Zaimpregnowaną powierzchnię nie należy w ciągu pierwszego tygodnia zmywać na mokro. Najwcześniej po 8-10 dniach (czas pełnego utwardzenia) można położyć wykładzinę lub zastosować środki czyszczące i konserwujące.

Zużycie:
ok. 20-30m2/l w zależności od rodzaju i chłonności podłoża.

Przechowywanie:
Magazynować w suchych i chłodnych pomieszczeniach, w oryginalnym opakowaniu, 12 miesięcy.

Czyszczenie i konserwacja:
Zgodnie z zaleceniami należy stosować Euku-Refresher lub Euku-Polish. Do sprzątania bieżącego stosować emulsję pielęgnacyjną Euku-Care-Emulsion.

Usuwanie:
UWAGA!!!
Nasiąkliwe materiały tj. szmatki i inne tkaniny, piasek szlifierski itd. należy przechowywać w zamkniętych metalowych pojemnikach lub zalać wodą i usunąć.  Nie wylewać do kanalizacji. Zużyte szmatki i gumową tarczę typu Pad można spalić.

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!