508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1000 zł otrzymasz 10% rabatu

Osmo 3029 Spray do pielęgnacji i czyszczenia wosku 400ml

  • Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 90,00 zł

OSMO ŚRODEK DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI WOSKU W SPRAYU jest profesjonalną powłoką do powierzchni mebli, odpowiednia również do obróbki wstępnej / końcowej innych olejowanych / woskowanych powierzchni drewnianych, znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Pozostawia dla drewna właściwą strukturę mikroporów, pozwalającą mu oddychać. Nie pęka, nie rozwarstwia i nie łuszczy się.. Jest to środek bardzo hydrofobowy, odporny na brud oraz zabrudzenia z wina, piwa, coli itd. Nadaje się również do zabawek dziecięcych.

Przygotowanie:

Powierzchnia drewna musi być czysta, sucha i pozbawiona śladów zmrożenia.  Oczyścić powłoki niezatykające porów. Usunąć powłoki lakierowe (przy pomocy Osmo Środka do usuwania powłok lakierniczych i malarskich lub poprzez szlifowanie).Wypełnić drobne pęknięcia lub dziury w drewnie przy pomocy Osmo Pasty do drewna. W przypadku powierzchni mebli zaleca się wykonanie szlifowania końcowego papierem ściernym. Powierzchnie, które nie będą pokrywane środkiem, należy starannie zabezpieczyć (np. folią malarską).

Sposób użycia:

Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Pojemnik ze sprayem należy trzymać możliwie prosto i nakładać cienką warstwą z odległości ok. 30cm. Zacieki i nadmiar środka wytrzeć szmatką. Pozostawić na ok. 2-3 godz. Do wyschnięcia, zapewniając dobrą wentylację i powtórzyć cały proces (ew. między pierwszym a drugim nałożeniem środka można powierzchnię lekko wygładzić). Na koniec pozostawić do wyschnięcia na co najmniej 12-24 godz., zapewniając dobrą wentylację. WSKAZÓWKA: we wnętrzach szaf i szuflad nakładać cienką warstwę (max. 1) i wytrzeć do sucha przy pomocy szmatki. W przypadku drewna bogatego w związki organiczne i nieorganiczne oraz drewna ciemnego polecamy zastosowanie Osmo Wosku do wykończenia drewna.

Pielęgnacja:

Za pomocą mopa lub ściereczki do kurzu. Powierzchnię można wycierać także wilgotnymi ściereczkami (wodą z dodatkiem Osmo Wisch-Fix). W razie potrzeby nakładać Osmo Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku.

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!