508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Pafuki Super 10l Berger-Seidle

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 450,00 zł

BERGER-SEIDLE® PAFUKI SUPER jest jasnym, bezbarwnym wypełniaczem do szczelin na bazie nitrocelulozy do wykonania masy szpachlowej. Pafuki Super stosuje się do szpachlowania zagłębień, rys i szczelin w podłożach drewnianych wszelkiego typu, np. parkietu, podłóg drewnianych, mebli itp.

Zastosowanie:

Pafuki Super miesza się z pyłem drzewnym przedostatniego szlifowania, aż do uzyskania masy nadającej się do szpachlowania. Szczeliny do 2 mm wypełnić masą. Masa szpachlowa o zbyt małej ilości pyłu drzewnego będzie się zapadać w czasie procesu schnięcia, natomiast zbyt gęsta masa może po wyschnięciu stracić przyczepność do drewna i częściowo wypaść ze szczeliny w czasie szlifowania.

Wskazówki:

Używać pyłu drzewnego tego samego gatunku drewna, jaki będzie szpachlowany. Szczeliny większe niż 2 mm wypełniać przy pomocy kitu PAFIDIMA. Pył drzewny jak i szpachlowana powierzchnia powinny być czyste i odtłuszczone. Tak przygotowany kit szpachlowy nanosić całą powierzchnią na parkiet przy pomocy metalowej szpachli starając się wypełnić szczeliny w parkiecie i inne ubytki jednocześnie nie pozostawiając masy szpachlowej na parkiecie. Po całkowitym wyschnięciu kitu w szparach należy wykonać ostatnie szlifowanie parkietu drobnym papierem. Po wyschnięciu powierzchnia może być pokryta każdym rodzajem naszego lakieru do parkietu.

Schnięcie:

W normalnym klimacie temp. 23°C/50% wilgotności powietrza podłoga nadaje się do szlifowania po ok. 30-45 min. od chwili szpachlowania. Szersze i głębsze kitowanie przedłuża czas schnięcia.

Zużycie:

W zależności od rodzaju podłoża i rodzaju pracy: 1 warstwa: ok. 100 ml/m2 lub ok. 10 m2/l.
W zależności od rodzaju i rozmiaru szczelin i zagłębień zużycie może wzrosnąć.

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za opakowanie o pojemności 10 litrów - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 26 pawilon 84, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: 508-346-669, @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!