508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Soudal Pianka montażowa 750ml

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 25,00 zł

Pianka montażowa - Soudal

Jest to pianka poliuretanowa z opatentowanym aplikatorem Genius Gun, umożliwiającym przerwanie pracy w dowolnym momencie. Puszka piany może być opróżniana partiami i przechowywana bez ryzyka zablokowania zaworu. Ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodną i precyzyjną aplikację piany jedną ręką – przy:

  • uszczelnianiu stolarki budowlanej;
  • wygłuszaniu ścianek działowych, wanien i brodzików;
  • montażu rolet i parapetów, rozetek i puszek instalacyjnych;
  • wypełnieniu przepustów rurowych;
  • izolacji elementów instalacji c. o. itp.

Wysokowydajna formuła, jaką posiada ta pianka montażowa, o niskim poziomie sprzężenia i krótkim czasie utwardzania, zapewnia doskonałą przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych: cegły, betonu, drewna, PCV, metal itp.

Pianka montażowa i sposób użycia:

Oczyszczone z tłuszczu i kurzu podłoże zwilżyć bezpośrednio przed aplikacją pianki montażowej SOUDAL. Ościeżnice zamontować mechanicznie, zgodnie z zaleceniami producenta stolarki i usztywnić. Przestrzeń roboczą wypełniać od tyłu do góry jedynie w części objętości szczeliny – pianka rozpręża się podczas utwardzania. Większe szczeliny wypełniać stopniowo warstwami, następną warstwę nakładać dopiero po utwardzeniu poprzedniej i zwilżeniu jej wodą. Po całkowitym utwardzeniu usunąć elementy usztywniające, obciąć nożem nadmiar pianki i zabezpieczyć przed działaniem promieni UV farbą, tynkiem lub sylikonem. Świeżą piankę usuwać płynem czyszczącym do piany firmy Soudal. Pianka montażowa, zamieniona w utwardzoną, może być usuwana mechanicznie lub z pomocą preparatu PU REMOVER. Polecamy zapoznać się z kartą techniczną produktu.

Pianka montażowa oraz jej dane techniczne

Temperatura pracy: od 5°C do 30°C;

Odporność termiczna: od -40°C do 100°C (po utwardzeniu);

Wydajność: do 45l z 1000ml;

Obróbka wstępna: ok. 60 minut;

Pełne utwardzenie: 24 godziny.

Przechowywać w pozycji pionowej w zamkniętym fabrycznym opakowaniu.

WAŻNE:

Stosowanie tego produktu może wywoływać reakcje alergiczne u osób uczulonych na dyzo-cyjaniany. Osoby cierpiące na astmę, egzemę lub dolegliwości skórne powinny unikać kontaktu, w tym kontaktu skórnego, z tym produktem. Pianka montażowa, stworzona przez Soudal, nie powinna być stosowana przy słabej wentylacji, chyba że stosowana jest maska przeciwgazowa z odpowiednim filtrem.

Cena brutto(z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!