508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Woca Oil Lacquer 2,5l

  • Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 295,00 zł 280,00 zł

Szanowni Klienci!
Przez wzgląd na zmiany zachodzące przy dystrybucji produktów Woca, niektóre z nich mogą być niedostępne. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt celem sprawdzenia dostępności danego preparatu.

Po złożeniu zamówienia prosimy o wybranie stopnia połysku:
  • Gloss 10 Ultra mat
  • Gloss 30 mat
 
LAKIER OLEJOWY WOCA jest produktem na bazie oleju do lakierowania wszelkich powierzchni drewnianych a w szczególności podłóg i schodów. Przed obróbką lakierem olejowym nie jest wymagane gruntowanie powierzchni. Lakier Woca idealnie nadaje się do lakierowania wszelkich powierzchni drewnianych nieobrobionych, jak też do lakierowania uzupełniającego powierzchni, które były obrabiane lakierem na bazie oleju.
 
Instrukcja stosowania:
Drewno musi być czyste, suche, bez żywicy, tłuszczów, wosku jak też nie zawierać resztek środków czyszczących i pielęgnacyjnych. Powierzchnię starannie przeszlifować papierem ściernym o ziarnistości 120. Dokładnie odkurzyć i przemyć Intensywnym zmywaczem Woca.

Lakierowanie uzupełniające:
Przy pomocy papieru ściernego, usunąć całkowicie uszkodzone warstwy lakieru. Następnie dokładnie odkurzyć i przemyć Intensywnym zmywaczem Woca. Po wyschnięciu podłogi nanieść wałkiem lub pędzlem 2 warstwy lakieru. Między szlifowanie papierem o ziarnistości 120.

Nowe lakierowanie:
Surową powierzchnię przeszlifować papierem o ziarnistości 120. Dokładnie odkurzyć pył po szlifowaniu i umyć powierzchnię Intensywnym zmywaczem. Nanieść 2-3 warstwy lakieru, między szlifowanie papierem 120.

Odnawianie powierzchni:
Delikatnie zmatowić powierzchnię drobnym papierem i usunąć pył po szlifowaniu. Nanieść wałkiem jedną lub dwie warstwy lakieru. Po wyschnięciu pierwszej warstwy, przeszlifować papierem 120 i usunąć pył po szlifowaniu. Nanieść drugą warstwę i pozostawić do wyschnięcia.
 
Dane techniczne:
Czas schnięcia: ok. 6 godzin przy 20oC;
Zużycie: 8-10 m2/l;
Pełne utwardzenie po ok. tygodniu, możliwość chodzenia po ok. 1 godzinie;
Składowanie w chłodnym miejscu bez możliwości zmarznięcia;
Narzędzia czyścić rozcieńczalnikiem do olejów.
 
WAŻNE!!!
Istnieje groźba samozapalenia! Szmaty, gąbki, itp. użyte do nanoszenia preparatu należy spalić lub namoczyć w wodzie i przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, po czym utylizować.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!