508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Joka Paroakustik Dąb szary

  • Czas realizacji: Na zamówienie

JOKA PAROAKUSTIK  to panel ścienny lub sufitowy, pełniący funkcję zarówno dekoracyjną jak i akustyczną.

Dzięki specjalnie budowie, jak i dobranym materiałom  redukuje szum i  pogłos, oraz nadaje niepowtarzany charakter wnętrzu. Nadaję się zarówno do pomieszczeń domowych jak i publicznych takie jak kawiarnie czy przedszkola.

Za część nośną, a zarazem montażową odpowiada czarny filc z recyklingu wytworzony z przetworzonych butelek PET. Na nim osadzone są czarne listwy MDF barwione w masie, na których jest wprasowany ciśnieniowo fornir. Taka budowa pozwala również na łatwą aranżację włączników świateł, gniazdek, lamp czy wieszaków na telewizory.

W ofercie występuję 7 kolorów w tym: dąb brązowy, dąb naturalny, dąb szary, dąb wędzony, imitacja betonu, orzech i sosna. Istnieje również możliwość zamówienia samego filcu czarnego. Można w ten sposób dobrać kolor PAROAKUSTYKA do barwy podłogi lub mebli, albo na zasadzie kontrastu wyszczególnić panele na tle kolorów w  pomieszczeniu.

Grubość całkowita panelu ma 20mm z czego 9mm to filc a 11mm to lamelka. Same lamelki są w odstępach 13mm.

Dodatkową możliwością jest jest uzyskanie funkcji wyciszającej, poprzez zamontowanie paneli PAROAKUSTIK na konstrukcji z listew  co 60 cm, a w powstałej wnęce między panelem a np. ścianą należy uzupełnić wełną mineralną.

Montaż polega na przymocowanie zastosowaniu  wkrętów, najlepiej czarnych, lub za pomocą kleju montażowego typu Mamut lub PolymerX.

Zalety:

  • Fornir z wyraźną strukturą drewna (liczne sęki i pęknięcia)
  • 7 kolorów
  • Absorpcja pogłosu i szumów
  • Możliwość dodatkowego wygłuszenia za pomocą wełny mineralnej
  • Nietuzinkowy wygląd nadający charakter wnętrzu
  • Konstrukcja panelu pozwala na jego montaż na powierzchniach prostych jak i delikatnych łukach
  • Możliwość zamówienia samego filcu, bez lamelek

 

Wykończenie: Dąb szary

Rozmiar paneli (grubość, szerokość, długość): 20mm/600mm/2400/mm

 

Zdjęcia poglądowe, w celu dokładnej weryfikacji koloru, zapraszamy do salonu sprzedaży na Bartyckiej w Warszawie.

 

 

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 m2 / 1 opakowanie wybranej podłogi - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!