508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Osmo 4006 Protektor drewna

  • Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 124,00 zł

OSMO 4006 PROTEKTOR DO DREWNA  jest bezbarwnym woskiem do drewna, nie zatykającym jego mikroporów, na bazie naturalnych olejów i wosków oraz bez dodatku biocydów. Dlatego też użyty wewnątrz jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia.

Opis produktu:

Osmo 4006 protektor do drewna jest silnie hydrofobowy. Jest rzadką cieczą, dlatego też należy go nakładać w miarę możliwości ze wszystkich stron drewna, a następnie w ciągu tygodnia od jego użycia powierzchnię należy pokryć wierzchnią powłoką wykończeniową. Szczególnie nadają się do tego Osmo woski dekoracyjne i Osmo Farba do okien. Wyjątkiem jest Osmo Lazura jednorazowa o wysokiej zawartości składników nielotnych, w skutek których na powłokach nałożonych na duże powierzchnie może dojść przejściowo do tworzenia się miejsc o większym połysku. Na warstwę protektora nie nakładać produktów na bazie wody.

 

Zakres stosowania:

Wszystkie rodzaje drewna do użytku wewnętrznego np. podłogi drewniane z gatunków drewna szczególnie podatnych na występowanie sinizny (sosna), ramy okienne, drewno w sypialniach itd.

Drewno do użytku zewnętrznego, w przypadku którego wymagana jest całkowicie ekologiczna impregnacja środkiem nie zawierającym biocydów, np. wyposażenie placów zabaw i piaskownice.

 

Sposób stosowania:

Nakładać pędzlem lub metodą zanurzania.

Osmo 4006 Protektor do drewna jest gotowy do użycia, nie rozcieńczać. Nanosić powłokę w sposób intensywny na czystą, suchą i pozbawioną oznak zmrożenia powierzchnią drewna, możliwie ze wszystkich stron.

Metoda zanurzania: czas zanurzenia ok. 2 minuty.

Czas schnięcia przed nałożeniem wierzchniej powłoki wykończeniowej:

  • Ok. 24 godzin przy zastosowaniu metody smarowania;
  • Ok. 36 godzin przy zastosowaniu metody zanurzania.

Nałożenie wierzchniej powłoki wykończeniowej powinno nastąpić w ciągu tygodnia

 

Informacje:

Narzędzia należy czyścić przy pomocy Osmo Środka do czyszczenia pędzli.

Trwałość: 5 lat i dłużej w miejscu suchym i dobrze zamkniętym pojemniku. W przypadku zgęstnienia pod wpływem niskich temperatur, przed użyciem pozostawić na 24-36 godzin w temperaturze pokojowej.

Wydajność: 0,75l wystarczy na około 6,3 m2.

Zużycie: 160ml/m2.

 

WAŻNE!

Chronić przed otwartym ogniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zadbać o dobrą wentylację. Zanieczyszczone środkiem oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody. Szmaty nasączone środkiem należy po ich użyciu wymyć wodą lub przechowywać w szczelnie zamkniętym metalowym pojemniku. Sucha powłoka jest całkowicie bezpieczna dla ludzi, zwierząt i roślin a także trudno zapalna.

 

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!