508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Parkiet Jesion 22x70x350mm

  • Czas realizacji: Na zamówienie
Parkiet jesion 22x70x350mm, surowy
Parkiet jesionowy charakteryzuje się wysoką twardością, porównywalną z parkietem dębowym. W przeciwieństwie do drewna dębowego, jesion jest drewnem bardziej wzorzystym, w którym widać bardzo wyraźnie włókna. Sprawia to, że parkiet jesionowy idealnie nadaje się do tworzenia ciekawego stylu i oryginalnego wystroju każdego wnętrza.
 

Charakterystyka klas:

  • Parkiet jesionowy w klasie pierwszej jest poddany dokładnej selekcji. Ze względu na naturalną wzorzystość drewna, klepka wyróżnia się różnorodnym usłojeniem, zróżnicowanym kolorem. Brak wad (np. pęknięcia piorunowe, powierzchniowe, przebarwienia czy sęki ciemne). Dopuszczalne są sęki zdrowe o średnicy do 8mm, oraz sęki zepsute do 1mm. Wilgotność 9%+/-2%.Każda paczka jest szczelnie foliowana, aby zminimalizować wpływ warunków zewnętrznych. Produkt w 100% polski!!! Ze względu na niemożność uniknięcia różnic przy sortowaniu, dopuszcza się w danej klasie do 2% deszczułek o niższej jakości.Wszystkie dostępne produkty są wykonywane z materiału sezonowanego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia drewna.
  • W parkiecie jesionowym klasy II napotkamy na wzorzystą powierzchnię. Gołym okiem dostrzeżemy wyraźny rysunek słojów, natomiast barwa każdej klepki może być nieznacznie odmienna. Dopuszczalne są sęki zdrowe do 10mm. Mogą również wystąpić pęknięcia powierzchniowe oraz piorunowe o długości do 15mm. Wilgotność 9%+/-2%.Każda paczka jest szczelnie foliowana, aby zminimalizować wpływ warunków zewnętrznych. Produkt w 100% polski!!! Ze względu na niemożność uniknięcia różnic przy sortowaniu, dopuszcza się w danej klasie do 2% deszczułek o niższej jakości. Wszystkie dostępne produkty są wykonywane z materiału sezonowanego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia drewna.
  • Klasa III parkietu jesionowego wyróżnia się największą „naturalnością” drewna. Jego usłojenie jest bardzo zróżnicowane, a kolorystyka niezwykle żywa i kontrastowa. Parkiet zawiera naturalne przebarwienia oraz wszelkie sęki zdrowe i zepsute (chyba, że sęki te, mają wpływ na wytrzymałość lub trwałość klepki). Dopuszczalne są pęknięcia piorunowe i powierzchniowe. Jeżeli w drewnie występuje biodegradacja (z wyjątkiem sinizny i chodników owadzich czarnych) parkiet nie przechodzi selekcji. Wilgotność 9%+/-2%.Każda paczka jest szczelnie foliowana, aby zminimalizować wpływ warunków zewnętrznych. Produkt w 100% polski!!! Ze względu na niemożność uniknięcia różnic przy sortowaniu, dopuszcza się w danej klasie do 2% deszczułek o niższej jakości. Wszystkie dostępne produkty są wykonywane z materiału sezonowanego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia drewna.

UWAGA!!!
Przy zamówieniach dotyczących drewna nie jest realizowana wysyłka pobraniowa, wysyłamy wyłącznie po wpłacie na konto. Istnieje możliwość transportu drewna. Każdorazowo prosimy jednak o telefon celem uzgodnienia szczegółów dostawy i kosztów transportu, gdyż są one ustalane indywidualnie. Parkiet pakowany jest w paczki o różnym metrażu w zależności od wymiaru. Zamawiamy metraż  będący wielokrotnością liczby paczek.
Przy zamówieniu powyżej 50m2 DOSTAWA GRATIS!!!
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 m2 parkietu jesionowego 22x70x350mm - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!

Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: 508-346-669; 22-629-25-35, @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!