508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1000 zł otrzymasz 10% rabatu

Timberex Hard Wax Oil Satin 1l

  • Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 199,00 zł

TIMBEREX HARD WAX OIL SATIN jest olejo-woskiem przeznaczonym do podłóg drewnianych, mebli oraz blatów. Produkt ten jest łatwy w użyciu (nie wymaga specjalistycznych urządzeń) i szybko schnie. Może być używany przy miejscowych napraw oraz okresowych renowacji/konserwacji. Może być stosowany na zabawki oraz w miejscach przebywania żywności.

Sposób użycia:
Powierzchnię należy starannie oczyścić, przetrzeć wilgotną szmatką i pozostawić do wyschnięcia. Nałożyć cienką warstwę produktu. Zaleca się przeprowadzenie testu na małej powierzchni, aby upewnić się, że został osiągnięty pożądany rezultat. Po wyschnięciu można przepolerować powierzchnie białym padem w celu uzyskania lekkiego satynowego wyglądu. Z podłogi można korzystać po całkowitym wyschnięciu.

Utwardzanie:
Zwykle powierzchnia powinna być wystarczająco sucha do chodzenia po kilku godzinach. Wszelkie początkowe delikatne ślady po wodzie można łatwo usunąć przy pomocy miękkiej nakładki nylonowej oraz produktów Timberex do konserwacji i czyszczenia powierzchni.

Wydajność:
Ok. 15-20 m2 / litr

Konserwacja i czyszczenie:
Drewno zaolejowane po raz pierwszy należy pokryć olejami satynowymi Timberex do konserwacji po upływie 24 godz., a następnie co roku lub w miarę potrzeb. Do bieżącej konserwacji należy używać roztworu mydła Timberex Bio-C o neutralnych pH. Zestaw Pierwszej Pomocy Timberex pomoże też usunąć przypadkowe ślady. Maty dobrej jakości wewnątrz i prze wejściami pomogą zmniejszyć narażenie na brud i wilgoć.

UWAGA!
Aplikatory, ścierki, itp. nasączone produktem należy umieścić w pojemniku z wodą i wynieść na zewnątrz, aby uniknąć ich ewentualnego samozapalenia się. Zawartość pojemnika należy usunąć zgodnie z lokalnymi przepisami.

 

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!