508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

O nas

Ćwierć wieku doświadczenia

Być najlepszym w doborze i montażu podłóg drewnianych. Taki cel postawiliśmy sobie w 1992 roku, kiedy w Warszawie zakładaliśmy firmę. I systematycznie dążymy do realizacji tej misji.

Po pierwsze, postawiliśmy na specjalizację. Od samego początku zajmowaliśmy się wąskim zakresem prac wykończeniowych związanych z posadzkami i drewnem.

Po drugie, wielką wagę przywiązujemy do rozwoju kompetencji, by móc doradzać klientom to, co dla nich najlepsze. Przez lata doskonaliliśmy umiejętności, układając różne gatunki drewna i stosując różne rodzaje chemii wykończeniowej. Regularnie uczestniczymy również w szkoleniach.

Wybierz podłogi dla najbardziej wymagających

Naszemu doświadczeniu zaufały już tysiące klientów, a liczba ta systematycznie rośnie.  Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również firmami i instytucjami. Montaż podłóg w swoich domach, mieszkaniach, biurach powierzyli nam między innymi Magdalena Cielecka, Cezary Pazura, Dariusz Szpakowski, a także Hotel Sheraton w Warszawie i firma Mermaid Construction. Uczestniczyliśmy ponadto w przebudowie CH Arkadia. Teraz z przyjemnością zadbamy o podłogi w Twoim domu.