508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Polityka jakości

Najwyższej jakości produkty

Współpracujemy z producentami drewnianych podłóg cenionymi na całym świecie, takimi jak Andrewpol, Jabłoński, Wiśniewski, Złoty Sęk, Kaczkan, QuickParquet, Jawor-Parkiet.

Najwyższej jakości chemia

W ofercie posiadamy chemię do podłóg renomowanych marek, takich jak Arboritec, Bautec, Berger-Seidle, Bona, Eukula, Lios Maximus, Loba, Mapei, Osmo, Overmatt, SLC Kerakoll, Soudal, Timberex, Woca.

Najwyższej jakości montaż

Podczas montażu pracujemy na najlepszych maszynach do wykańczania podłóg, a powłoki wykonujemy z bezpiecznych dla zdrowia i środowiska oraz trwałych materiałów.

Najwyższej jakości obsługa

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, aby być na bieżąco z technologią i nowościami w branży. Z przyjemnością doradzamy i zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Gwarancja jakości

Jesteśmy wieloletnim członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, które zrzesza jedynie firmy zajmujące się profesjonalnymi usługami w branży podłóg drewnianych.

Założyciel naszej firmy może poszczycić się dyplomem mistrzowskim w rzemiośle posadzkarstwa, a nasza firma w 2015 roku została wyróżniona certyfikatem „Firmy godnej zaufania”.