508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Arboritec Cleaner Concentrate 5L

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 209,00 zł
ARBORITEC CLEANER Concentrate jest neutralnym preparatem czyszczącym, o specjalnej formule dla olejowanych i lakierowanych drewnianych podłóg. Może jednak równie skutecznie czyścić podłogi z PCV, linoleum, winylu, laminatu i powierzchni zmywalnych takich jak kamień, płytki, szkło, porcelana itp.
 
Czyszczenie:
Przed zastosowaniem preparatu należy usunąć wszelkie drobiny, które mogą zarysować powierzchnię. Rozcieńczyć preparat w wodzie:
  • Dla podłóg olejowanych: 5ml/1 litr wody (20oC);
  • Dla podłóg lakierowanych: 10ml/1 litr wody (30oC);
  • Intensywne czyszczenie lakierowanych podłóg: 50ml/1 litr wody (30oC);
  • Stosowanie w urządzeniu polerującym: 50ml/10 litów wody (maks. 20oC).
Szczególnie na olejowane podłodze temperatura musi być przestrzegana. Gorąca woda i zbyt wysokie dozowanie mogą doprowadzić do uszkodzenia podłogi.
Zwilżyć mop i wytrzeć podłogę. Regularnie spłukiwać i wyciskać mop. Nigdy nie należy wylewać wody bezpośrednio na powierzchnię. Usuwać nadmiar wody. Płukanie po czyszczeniu nie jest konieczne.
 
Konserwacja lakierowanych podłóg:
Aby utrzymać lakierowaną podłogę w doskonałym stanie i zapobiec skutkom zużycia, należy na niej stosować środek odświeżający po każdym piątym wykorzystaniu preparatu czyszczącego. Podłogi, które uprzednio zostały potraktowane lakierem lub woskiem muszą być dogłębnie oczyszczone przed zastosowaniem środka odświeżającego.
 
Konserwacja olejowanych podłóg:
Aby utrzymać olejowaną podłogę w doskonałym stanie i zapobiec skutkom zużycia, należy konserwować ją olejem satynowym, gdy lekko poszarzeje. Podłogi, które są pokryte olejem naturalnym (np. Millic Comfort) mogą być czyszczone i utrzymywane jednocześnie z zastosowanie mydła do podłóg, odświeżającego olej.
 
Przechowywanie:
Najlepiej zużyć w ciągu 5 lat od daty produkcji. Produkt trzymać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od mrozu. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 
 
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za opakowanie o pojemności 1 lub 5 litrów - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!