508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Arboritec Compo Avenue 45 Półmatt 4,95L

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 738,00 zł
ARBORITEC COMPO AVENUE to szwedzki poliuretanowy, 2-komponentowy, lakier, na bazie wody z domieszką ceramiki. Został stworzony z myślą o powierzchniach bardzo mocno obciążonych oraz narażonych na dużą eksploatację. Dzięki zawartej w nim nanotechnologii jest niezwykle wytrzymały, dobrze się rozpływa i bardzo szybko wysycha. Z tego względu CompoAvenue jest szczególnie polecany na powierzchnie przemysłowe (restauracje, biura, szkoły itp.).

Uwaga! Aukcja dotyczy lakieru w wersji pół-matowej. Jeżeli interesuje Państwa lakier w innym stopniu połysku, prosimy o zaznaczenie tego w komentarzu do transakcji.
                                                                   
Unikalna ceramiczna nanotechnologia:
Nanotechnologia jest nauką o tworzeniu materiałów w, ultra-małej, nanoskali (nawet do 1:100 000 szerokości ludzkiego włosa). Wykorzystuje się ją do tworzenia nowych, unikalnych produktów, które działają lepiej i dłużej. W nanoskali, Arboritec do swoich lakierów dodaje cząsteczki ceramiczne, dzięki czemu są one w stanie dotrzeć do miejsc, do których inne lakiery nie docierają. Przekłada się to na głębszą penetrację, lepszą przyczepność oraz w rezultacie niezrównaną wytrzymałość, trwałość i odporność na zarysowania.  
 
Właściwości:
  • Łatwy w nakładaniu i dobrze się rozpływa;
  • Niezwykle wytrzymały (idealny na powierzchnie przemysłowe);
  • Szybko wysycha: po 2 godzinach jest suchy, po 3 dniach uzyskuje pełną utwardzalność;
  • Dostępny w 3 stopniach połysku: Matt-20, Satin-45, Gloss-85;
  • Przyjazny dla środowiska i zdrowia użytkowników.
 
Wskazówki i przygotowanie powierzchni:
Przeszlifować powierzchnię do surowego drewna i upewnić się, że jest sucha i wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Temperatura pomieszczenia, podłogi i lakieru powinna być taka sama i wynosić w granicach 15-25oC. Chronić podłogę przed bezpośrednim nasłonecznieniem, oraz wyłączyć ogrzewanie podłogowe w trakcie i po aplikacji lakieru. Wilgotność w pomieszczeniu powinna wynosić w granicach 40%-60%. Przy wysokich temperaturach i niskiej wilgotności należy, dodać do lakieru 2% Arboritec Extender. Nie rozcieńczać lakieru. Do lakieru Arboritec CompoAvenue zawsze należy używać Arboritec FirstCoat lub Arboritec MiracleOil, zgodnie z załączoną instrukcją. Dobrze wstrząsnąć, a następnie dodać cały utwardzacz Arboritec Hardener. Dla mniejszej ilości niż 4,5 litra, wymieszać lakier z utwardzaczem w stosunku 1:10. Mieszaninę dobrze wstrząsnąć przez ok. 1 minutę, następnie pozostawić otwarte na 5-10 minut, przed zastosowaniem. Lakier należy zużyć w ciągu 4 godzin. Lakier z utwardzaczem można zmieszać tylko raz.

Aplikacja lakieru:
Lakier CompoAvenue możemy nakładać wałkiem- mikrofazer (10mm), pędzlem lub odpowiednim aplikatorem. Rekomendowaną metodą aplikacji to 2-3 warstwy Arboritec CompoAvenue na jedną warstwę Arboritec FirstCoat. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, należy zmatowić lakierowaną powierzchnię międzywarstwami. Narzędzia myć w wodzie zaraz po lakierowaniu. Podłoga może być lekko użytkowana po 24 godzinach.

Pielęgnacja:
Nie myć podłogi przed pełnym utwardzeniem lakieru.
Do czyszczenia polakierowanej podłogi, zaleca się używania środka Arboritec Cleaner Spray, natomiast do pielęgnacji: Arboritec Refresher.
 
Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze 5-25oC;
Chronić przed mrozem.
 
Wydajność:
8-10m2 / litr
 
Czas schnięcia:
Wysycha po upływie 2-4 godzin, międzywarstwowo.
Pełna utwardzalność po upływie 3 dni.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!