508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1000 zł otrzymasz 10% rabatu

PROMOCJA!!! Arboritec Spray Mop

 • Czas realizacji: 24 godziny
 • szt.
 • 184,00 zł 149,00 zł

W zestawie kupisz taniej

PROMOCJA!!! Arboritec Spray Mop

149,00 zł

Arboritec Cleaner Concentrate

39,00 zł

Arboritec Microfiber Pad

25,00 zł
213,00 zł
191,70 zł
ARBORITEC SPRAY MOP to najwyższa jakość, prosto ze Szwecji.Jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego i łatwego mycia podłogi. Unikalny design, niska waga i prostość w obsłudze powodują, że sprzęt ten, stanie się absolutnie niezbędny przy codziennych pracach domowych. Pojemnik z płynem możemy błyskawicznie wyjąć i uzupełnić. Pad z mikrofibry jest niezwykle chłonny, doskonale radzi sobie z każdym brudem a ponad to można go prać w pralce.
 
                                                                   
W skład zestawu wchodzi:

 • Mop ze spryskiwaczem i pojemnikiem na płyn;
 • Pad z mikrofibry;
 • 1l Arboitec Cleaner (Spray Refill).
 
Właściwości:
 • Świetnie radzi sobie z czyszczeniem podłogi pokrytej lakierem i olejem;
 • Prosty w użyciu- spryskiwacz w rączce;
 • Można go używać równie skutecznie na powierzchniach twardych (PCV, laminat, winyl, płytki, kamień, szkło czy porcelana);
 • Pad jest wielokrotnego użytku i może być prany w pralce;
 • Pojemnik na płyn możemy bardzo szybko napełnić dowolnym płynem czyszczącym.
 
Stosowanie:
Przed użyciem, należy usunąć każdą drobinkę, która mogłaby zarysować czyszczoną powierzchnię. Do pojemnika wlać dołączony płyn czyszczący Arboritec Cleaner. Z pomocą rączki mopa spryskać zabrudzoną powierzchnię i przetrzeć. Przy regularnym używaniu zaleca się przepłukanie spriskiwacza w mopie czystą wodą.
 
Pielęgnacja podłogi lakierowanej:
Jeżeli zależy nam, aby nasza podłoga była dobrze chroniona i ładnie wyglądała, zaleca się po każdym, piątym z kolei użyciu Arboitec Spray Cleaner, środka pielęgnacyjnego Arboitec Refresher. Podłogi, które wcześniej były pokryte woskiem lub pastą, powinny być wcześniej dokładnie umyte przy pomocy Arboitec Refresher.

Pielęgnacja podłogi olejowanej:
Aby podłoga pokryta olejem zawsze była w dobrej kondycji zaleca się stosowanie oleju pielęgnacyjnego Arboitec Satin Oil Maintenance (w momencie gdy podłoga traci swój pierwotny efekt).
Podłogi pokryte olejami naturalnymi (1-komponentowymi jak Arboritec Millic Comfort) mogą być w tej samej chwili myte i pielęgnowane przy użyciu mydła Arboritec Refresher Floor Soap.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!