508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Arboritec Spray Mop

 • Czas realizacji: 24 godziny
 • szt.
 • 173,00 zł

W zestawie kupisz taniej

Arboritec Spray Mop

173,00 zł

Arboritec Cleaner Concentrate 1L

44,00 zł

Arboritec Microfiber Pad

29,00 zł

Arboritec Cleaner Concentrate 5L

209,00 zł
455,00 zł
409,50 zł

Spray mop

Ten innowacyjny mop stał się absolutnym hitem sekcji mycia i pielęgnacji podłóg. Dzięki niemu zapomnisz o niewygodnym, ręcznym nawilżaniu końcówki spray mopa, co będzie korzystne nie tylko dla Twoich dłoni, ale także Twojej podłogi drewnianej. Technika tego mopa polega na tym, że dzięki wodzie w przymocowanym zbiorniczku i niezwykle praktycznym spryskiwaczu, na bieżąco możesz zwilżać mytą powierzchnię, nie marnując przy tym nadmiernie energii i czasu. My zamiast zwykłej wody z płynem proponujemy lepszą alternatywę, jaką w tym przypadku jest profesjonalny środek czyszczący do paneli, który można nabyć w zestawie w promocyjnej cenie.

Co więcej?

Masz szansę skorzystania z promocji! Proponujemy zakup całego zestawu, na który składa się mop wraz z czyszczącym koncentratem, optymalnym dla drewnianych podłóg. Ponadto do pakietu dołączona jest wysokiej jakości microfibra, która w delikatny i skuteczny sposób potraktuje podłogę.

 
                                                                   
W skład zestawu wchodzi:

 • Mop ze spryskiwaczem i pojemnikiem na płyn;
 • Pad z mikrofibry;
 • 1l Arboitec Cleaner (Spray Refill).
 
Właściwości:
 • Świetnie radzi sobie z czyszczeniem podłogi pokrytej lakierem i olejem;
 • Prosty w użyciu- spryskiwacz w rączce;
 • Można go używać równie skutecznie na powierzchniach twardych (PCV, laminat, winyl, płytki, kamień, szkło czy porcelana);
 • Pad jest wielokrotnego użytku i może być prany w pralce;
 • Pojemnik na płyn możemy bardzo szybko napełnić dowolnym płynem czyszczącym.
 
Stosowanie:
Przed użyciem, należy usunąć każdą drobinkę, która mogłaby zarysować czyszczoną powierzchnię. Do pojemnika wlać dołączony płyn czyszczący Arboritec Cleaner. Z pomocą rączki mopa spryskać zabrudzoną powierzchnię i przetrzeć. Przy regularnym używaniu zaleca się przepłukanie spriskiwacza w mopie czystą wodą.
 
Pielęgnacja podłogi lakierowanej:
Jeżeli zależy nam, aby nasza podłoga była dobrze chroniona i ładnie wyglądała, zaleca się po każdym, piątym z kolei użyciu Arboitec Spray Cleaner, środka pielęgnacyjnego Arboitec Refresher. Podłogi, które wcześniej były pokryte woskiem lub pastą, powinny być wcześniej dokładnie umyte przy pomocy Arboitec Refresher.

Pielęgnacja podłogi olejowanej:
Aby podłoga pokryta olejem zawsze była w dobrej kondycji zaleca się stosowanie oleju pielęgnacyjnego Arboitec Satin Oil Maintenance (w momencie gdy podłoga traci swój pierwotny efekt).
Podłogi pokryte olejami naturalnymi (1-komponentowymi jak Arboritec Millic Comfort) mogą być w tej samej chwili myte i pielęgnowane przy użyciu mydła Arboritec Refresher Floor Soap.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!