508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1000 zł otrzymasz 10% rabatu

Bona uzupełniacz do Spray Mopa

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 36,00 zł

BONA HARD FLOOR CLEANER jest gotowym do użycia, o neutralnym pH, detergentem, przeznaczonym do czyszczenia laminatu, winylu oraz podłóg ceramicznych. Jego formuła sprawia, że zarówno codzienne czyszczenie, jak i czyszczenie podłóg bardzo zabrudzonych jest wyjątkowo łatwe. Dostępny jest w pojemniku 2,5l, 4l, 1l Spray jak i niezwykle łatwym w użyciu naboju (0,85 l) dedykowanym dla Bona Spray Mop.

 

Sposób użycia:

Wstrząsnąć opakowaniem. Wlać płyn do butelki z rozpylaczem środka do czyszczenia płytek i laminatów Bona lub do zbiornika mopa z rozpylaczem. Produkt jest gotowy do użycia, nie rozcieńczać.

 

Dane techniczne:

  • Specjalnie zaprojektowany dla podłóg winylowych, laminatowych i ceramicznych;
  • Nadaje się do stosowania w domach jak i obiektach użyteczności publicznej;
  • Łatwy, gotowy do użycia;
  • Narzędzia: Pat Bona czyszczący, Bona Spray Mop.

 

BONA WOOD FLOOR CLEANER jest gotowym do użycia detergentem, o neutralnym PH, przeznaczonym do czyszczenia wszystkich rodzajów lakierowanych, olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych i korkowych. Może być używany zarówno do codziennego mycia i czyszczenia podłóg, jak również do czyszczenia bardzo zabrudzonych podłóg bez uszkodzenia drewna lub lakieru.

Produkt występuję rownież w wersji posiadającej certyfikat dedykowany dla astmatyków oraz alergików.

Aplikacja:

  • Przed czyszczeniem podłogi należy ją odkurzyć lub zamieść w celu usunięcia kurzu i piasku.
  • Spryskać niewielką ilością środka podłogę na powierzchni około 3 m2 lub bezpośrednio spryskać nim pad.
  • Przetrzeć podłogę za pomocą mopa Bona Care i niebieskiego padu czyszczącego Bona Care. Zakończyć czyszczenie jednego kawałka podłogi przed rozpoczęciem czyszczenia następnego. Trudne do usunięcia plamy, ślady gumowych podeszew lub lepkie substancje, należy spryskać środkiem bezpośrednio i wytrzeć do czysta. Po zabrudzeniu padu należy wymienić go na nowy. Częstotliwość stosowania Bona Care Floor Cleaner należy dostosować do bieżących potrzeb.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za opakowanie o wybranej pojemności - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!