508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Eukula Oil 2 Plus FS 2,5L

  • Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 379,00 zł
EUKULA EUKU-OL 2 PLUS FS jest głęboko impregnującym oraz konserwującym olejem z dodatkiem wosków. Nadaje się do powierzchni z podgrzewaniem podłogowym. Euku-Ol 2 Plus HS może być aplikowany na wszelkie podłogi drewniane (miękkie, twarde oraz drewno egzotyczne) i pracujące podłoża. Pozostawia naturalny pół-matowy odcień drewna.
 
Warunki zastosowania:
Aby uzyskać optymalną powierzchnię do olejowana należy, równomiernie wyszlifować powierzchnię parkietu/deski. Zalecana ziarnistość papieru: 120-150. Minimalna temperatura podłogi i pomieszczenia to +10oC. Należy unikać przeciągów i bezpośredniego nasłonecznienia.
UWAGA: Przy miękkim drewnie jak sosna, świerk lub jodła niewielka ilość żywicy może wypłynąć na zewnątrz, co jednocześnie opóźni czas schnięcia podłoża, względnie doprowadzi do optycznych uszkodzeń.
 
Aplikacja:
Powierzchnia musi być czysta, sucha i wolna od tłuszczu, wosku, oleju i kurzu.
Olej impregnuje się poprzez smarowanie partiami lub nanoszenie za pomocą metalowej pacy/blachy. Nadmierną ilość zebrać metalową pacą/blachy lub gumową raklą. Ostatecznie wetrzeć i wypolerować powierzchnię maszynowo padem beżowym.
Po kilku godzinach można powtórzyć proces polerowania, bez użycia oleju.
Po pełnym zaschnięciu warstwy oleju (ok. 12 godz.) można powtórzyć impregnowanie, w zależności od rodzaju drewna i jego chłonności.
Po ok. 12 godzinach od nałożenia drugiej warstwy można ostrożnie poruszać się po powierzchni. Zaolejowaną powierzchnię nie należy w ciągu pierwszego tygodnia zmywać na mokro i przykrywać (folią, papierem, dywanem itp.).
Najwcześniej po upływie 8-10 dni można położyć wykładzinę lub zastosować środki czyszczące i konserwujące.
 
Konserwacja:
Stosować Euku-Refresher lub Euku-Polish Plus (zestaw pielęgnacyjny 2).
Do sprzątania bieżącego stosować emulsję pielęgnacyjną Euku-Pflege-Emulsion.
 
Czas schnięcia:
Chodzi o wartości przybliżone, zależne od temperatury pomieszczenia, podłoża i od wilgotności powietrza.
 
Czas schnięcia: ok. 12 godzin;
Pełne utwardzenie: 8-10 dni.
 
Zużycie:
Ok. 30-50 g/m2 w zależności od rodzaju podłoża.
 
Czyszczenie narzędzi:
Natychmiast po zakończeniu prac narzędzia czyścić rozcieńczalnikiem Eukula V28 lub rozcieńczalnikiem czyszczącym Eukula V29
 
Magazynowanie:
Przechowywać w suchych i chłodnych pomieszczeniach, w oryginalnym opakowaniu, 24 miesiące.
 
WAŻNE!!!
Zużyte szmatki, ściereczki lub pady, pył szlifierski, nasączone olejem należy przechowywać w szczelnie zamkniętych metalowych pojemnikach lub zalać wodą i utylizować.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!