508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

FloorService Wosk Twardy Olejny Naturio

  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • szt.
  • 58,00 zł
FLOORSERVICE HARTWACHSOL CLASSIC  ożywia oraz pogłębia naturalną strukturę i kolor powierzchni drewnianych poddanych jego działaniu. Pory pozostają otwarte a powierzchnia jest trwała i odporna na działanie wody. Wosk twardy olejny odporny jest na działanie piwa, wina, coli, kawy, herbaty, soków, mleka, potu czy też śliny. Spełnia również normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek.

Zastosowanie:
Wszystkie chłonne powierzchnie drewniane wewnątrz budynku np.. parkiety, deski podłogowe. Jako preparat zabezpieczający i końcowa impregnacja.

Sposób użycia:
Przed użyciem dobrze wymieszać. Wosk Twardy Olejny Classic jest gotowy do użycia. Powierzchnia musi być równomiernie wyszlifowana, sucha, czysta i wolna od kurzu. Nanieść cienko i równomiernie FloorService Hartwachsol Classic przy pomocy specjalnej szczotki do podłogi, mopa lub szpachli ze stali nierdzewnej. Po upływie 10-15 (maks.) minut powierzchnię należy wypolerować maszyną jednotarczową z grubym, białym padem, ewentualny nadmiar oleju należy usunąć padem filcowym. Po 8-12 godzinach schnięcia (w zalezności od temperatury i wilgotności) nanieść odpowiednio drugą warstwę. W przypadku bardzo chłonnej powierzchni zalecana jest trzecia warstwa. W przypadku drewna egzotycznego zazwyczaj wystarcza jedna warstwa. W czasie pracy i schnięcia należy zapewnić odpowiednie wietrzenie. Po 3 dniach podłogę można ostrożnie użytkować.

Pielęgnacja:
Środek do czyszczenia parkietu FloorService Parkettreiniger oraz olej konserwujący FloorService PflegeOl.

Charakterystyka techniczna:
Czas twardnienia: 10 dni;
Temperatura pracy: powyżej 16oC;
Wydajność: 1 litr / 12-15 m2 przy 2 warstwach lub 24-30 m2 przy jednej warstwie.

Przechowywanie:
W suchym i chłodnym miejscu.
W przypadku otwartego opakowania może pojawić się kożuch. Kożuch musi zostać usunięty przed ponownym użyciem

WAŻNE!!!
Ze względu na ryzyko powstania samozapłonu, szmatki nasiąknięte Woskiem Twardym Olejnym należy namoczyć w wodzie, po czym mogą zostać usunięte wraz z innymi odpadami domowymi.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!