508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Loba SportCare 10L

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 414,00 zł
LOBA SPORTCARE jest gotowym do użycia, akrylowo-dyspersyjnym środkiem pielęgnacyjnym. Specjalnie opracowany, aby spełniać szczególne wymagania dotyczące podłóg sportowych. Chroni podłogę przed zbyt wczesnym zużyciem, efektywnie wydłuża okres użytkowania oraz tworzy warstwę ograniczającą przyleganie kurzu i zanieczyszczeń. Nie zmywa się przy bieżącym czyszczeniu. Redukuje możliwość poślizgnięcia się, dzięki czemu jest środkiem idealnym do powierzchni typu: hale sportowe czy restauracje.

Przygotowanie:
Kurz i nieprzylegające zabrudzenia zebrać z podłogi na sucho przy pomocy odkurzacza, miotły bądź mopa. Następnie przetrzeć powierzchnię na mokro, używając preparatów Loba CleanFix lub Loba Cleaner. Nałożone wcześniej warstwy preparatów pielęgnacyjnych należy usunąć, przeprowadzając gruntowne czyszczenie przy użyciu środka Loba CareRemover. Należy zapoznać się z kartami technicznymi, wyżej wymienionych produktów.

Sposób użycia:
Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Na czystą, suchą podłogę nanieść równomiernie, nierozcieńczony środek Loba SportCare przy pomocy LobaTool łasiczki (ok. 30-40ml/m2). Na większych powierzchniach preparat można alternatywnie rozprowadzić szerokim mopem lub innym nadającym się do tego narzędziem. Materiał nakładać odcinkami, równymi warstwami i rozprowadzić do uzyskania jednolitej powierzchni. Środek rozprowadzać bez nadmiernego nacisku, możliwie płaski trzymać narzędzie do aplikacji i w trakcie rozprowadzania nie odrywać od podłogi. Aplikację rozpocząć w części pomieszczenia przeciwległej do drzwi wejściowych nanosząc materiał od ściany do ściany. Zawsze należy przeprowadzać pielęgnację podłogi w całym pomieszczeniu. Podczas schnięcia preparatu w żadnym wypadku nie poprawiać powierzchni! Może to powodować powstawanie smug. Ostrożne chodzenie jest możliwe po ok. 1-2 godzinach schnięcia.

Przechowywanie
:
+5oC do +25oC, 24 miesiące w stabilnych warunkach

Zużycie materiału
:
Około 3-4 litry na 100m2 , na warstwę odpowiednio 30-40 ml/m2

Czas schnięcia:
Możliwość chodzenia po ok. 1-2 godzinach;
Pełna obciążalność po ok. 12 godzinach.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!