508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

FloorService PflegeOl

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 134,00 zł

OLEJ KONSERWUJĄCY FLOORSERVICE PFLEGEOIL jest wysokiej jakości produktem do konserwacji wszelkich powierzchni olejowanych. Jest odporny na działanie wina, piwa, coli, kawy, herbaty, soków, mleka i wody, zgodnie z wymogami normy DIN 68861 1A. Odporny na ślinę i pot, zgodnie z wymogami normy DIN 53160. Spełnia również wymogi normy EN71, dotyczącej bezpieczeństwa zabawek.

 
Zastosowanie:
Nadaje się do wszystkich olejowanych powierzchni wewnątrz budynku np. desek podłogowych, parkietów i podłóg korkowych. Przy regularnym stosowaniu zapobiega tworzeniu się „szlaków komunikacyjnych”.
 
Sposób użycia:
Przed użyciem dobrze wymieszać. PFLEGEOL jest gotowy do użycia. Powierzchnia musi być sucha i nie może być zabrudzona kurzem ani tłuszczem. Najpierw wyczyścić powierzchnię neutralnym środkiem czyszczącym (FloorService Parketreiniger). Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 
Nakładanie:
PFLEGEOL nanieść cienko i równomiernie, zgodnie z kierunkiem słojów drewna przy pomocy szmatki nie pozostawiającej włosków np. bawełnianej. W przypadku duzyc powierzchni, spryskać podłogę preparatem FloorService Pflegeol, a następnie wetrzeć olej za pomocą maszyny polerującej używając grubego białego pada. Należy zapewnić odpowiednie wietrzenie. Częstotliwość stosowania oleju jest zależna od intensywności użytkowania podłogi (proszę zapoznać się z ulotką dotyczącą pielęgnacji).
 
Czas schnięcia:
Od 6 do 12 godzin, w zależności od temperatury otoczenia oraz wentylacji.
 
Temperatura pracy:
Powyżej 16oC
 
Wydajność:
1 litr = około 70m2 przy jednej warstwie.
 
Przechowywanie:
W suchym i chłodnym miejscu. W przypadku już otwartego opakowania może pojawić się kożuch. Kożuch musi zostać zdjęty przed ponownym użyciem.

UWAGA!!!
Ze względu na ryzyko powstania samozapłonu, szmatki przesiąknięte preparatem należy włożyć do wody. Następnie mogą zostać usunięte wraz z innymi odpadami.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!