508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1000 zł otrzymasz 10% rabatu

Osmo (8019) Intensywny Śodek Czyszczący 1l

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 105,00 zł
OSMO INTENSYWNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY  to wysoce efektywny, zasadowy koncentrat przeznaczony do usuwania organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń z powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Jest idealny do intensywnego czyszczenia powierzchni olejowanych lub pokrytych woskami olejnymi przed aplikacją produktów Osmo. Intensywny Środek Czyszczący Osmo nie zawiera agresywnych i żrących ługów.

Zastosowanie:
Środek przeznaczony do drewnianych powierzchni olejowanych / pokrytych powłokami Osmo, takich jak: podłogi, tarasy drewniane, meble, drzwi, boazerie ścienne, itp. Idealny również do czyszczenia kamienia, plastiku, stali nierdzewnej, WPC i innych wodoodpornych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Przy prawidłowym zastosowaniu Intensywny Środek Czyszczący nie będzie powodował uszkodzeń powierzchni szklanych, aluminiowych, kamiennych, plastikowych, ze stali nierdzewnej i ceramiki itp.
Środek nie jest przeznaczony do regularnej / codziennej pielęgnacji.
 
Przygotowanie:
Usunąć okruchy, brud, kurz z powierzchni za pomocą miotły, szczotki bądź odkurzacza.
 
Sposób użycia:
Koncentrat powinien zostać wymieszany z wodą w proporcji od 1:10 do 1:20. Po naniesieniu roztworu na powierzchnię, szorować zabrudzenia szczotką do momentu usunięcia ich z powierzchni, a następnie usunąć je za pomocą czystej wody.
Nie dopuścić do zaschnięcia roztworu na powierzchni. Po dokładnym usunięciu zanieczyszczeń powierzchnie pionowe osuszyć ściereczką, a podłogi wytrzeć do sucha mopem.
Do ręcznego czyszczenia zalecamy wykorzystanie zestawu Opti-Set (mop z nakładką do czyszczenia na mokro). Do czyszczenia maszynowego zalecamy maszynę jednotarczową z pierścieniem szczotkowym, czerwonym padem (do uporczywych zanieczyszczeń) lub białym padem. Poluzowany brud powinien zostać następnie usunięty za pomocą mopa z nakładką do czyszczenia na mokro lub wilgotną niekłaczącą ściereczką bawełnianą.
 
UWAGA:
Po wyczyszczeniu i wyschnięciu powierzchnie powinny zostać zabezpieczone odpowiednią powłoką Osmo. Przed użyciem Intensywny Środek Czyszczący musi zostać rozcieńczony wodą w odpowiednich proporcjach. Stosowanie nierozcieńczonego koncentratu może prowadzić do uszkodzenia czyszczonych powierzchni lub ich przebarwienia. Gatunki drewna bogate w naturalne składniki organiczne, takie jak dąb, mogą zmienić kolor na ciemniejszy. Przed użyciem środka zaleca się wykonanie próby.
 
Przechowywanie:
Trwałość 2 lata i dłużej jeżeli pojemnik jest szczelnie zamknięty i przechowywany w suchym miejscu.

 

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!