508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Osmo 6609 2,5L Super Żel do usuwania szarości tarasów + SZCZOTKA

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 252,00 zł 239,00 zł

Ze względu na braki u dystrybutora prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy przed zamówieniem, w celu sprawdzenia podstępności produktu.

 

OSMO® ŻEL DO USUWANIA SZAROŚCI jest specjalnym środkiem czyszcząco-odświeżającym, do drewna pokrytego szarym nalotem. Jest przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Środek nie tworzy kropli i dzięki temu daje się łatwo nanieść nawet na powierzchnie pionowe. Dogłębne działanie żelu usuwa szary nalot z powierzchni drewna, dzięki czemu- po naniesieniu oleju- przywraca jego ciepłe i świeże barwy. Szczególnie zalecany do drewnianych podłóg zewnętrznych, tarasów, elewacji z drewna, mebli ogrodowych i innych podobnych powierzchni.
 
Sposób użycia:

Środek jest gotowy do użycia, nie należy go rozcieńczać.

1)      Nanieść gęstą warstwę żelu wzdłuż naturalnych słojów drewna;
2)      Po około 20 minutach, czyścić twardą szczotką i spłukać dużą ilością wody;
3)      Po około 48 godzinach suszenia, na odświeżone drewno, nanieść warstwę ochronną ( np. Specjalnego oleju do drewna Osmo lub farby);
4)      Najpierw należy sprawdzić, czy warstwa spodnia nadaje się do malowania (zalecana próba).
 
Przechowywanie:
Chronić przed mrozem i nie przechowywać w zbyt ciepłym pomieszczeniu (5-30oC)
 
Wydajność:
Ok. 10m2/l. 
Wydajność produktu zależy od właściwości wykorzystywanego drewna. Dane dotyczą powierzchni gładkiej (heblowanej lub szlifowanej). Dla innych rodzajów powierzchni, wydajność może się różnić.
 
WAŻNE!
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyć dużą ilości wody oraz zasięgnąć porady lekarza. Podczas pracy należy stosować odzież ochronną (rękawice, ochronę twarzy). W razie połknięcia należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać etykietę. Metale i rośliny należy chronić przed bezpośrednim kontaktem z preparatem.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!