508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

OSMO Wisch-fix 8016

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 98,00 zł 86,00 zł

W zestawie kupisz taniej

OSMO Wisch-fix 8016

86,00 zł

OSMO Środek do pielęgnacji i czyszczenia wosku 3029/87

89,00 zł
175,00 zł
166,25 zł

OSMO WISCH-FIX (8016) jest rozpuszczalnym w wodzie koncentratem do łatwego i dokładnego czyszczenia oraz pielęgnacji podłóg olejowanych i woskowanych. Zawiera mydła na bazie naturalnych olejów. Drewno nie wysycha przy czyszczeniu.

Osmo Wisch-Fix – środek na lśniące podłogi

Jeśli szukasz preparatu, dzięki któremu podłogi w Twoim domu nabiorą pięknego i trwałego połysku wyglądu, Osmo Wisch-Fix jest produktem w sam raz dla Ciebie. Środek czyszczący jest łatwy w użyciu i doskonale nadaje się zarówno do mycia, jak i konserwacji powierzchni.

Osmo Wisch-Fix jest przeznaczony do czyszczenia podłóg olejowanych i woskowanych. Równie dobrze sprawdza się jednak również podczas mycia blatów, powierzchni mebli czy drzwi. Nie wpływa negatywnie na strukturę powierzchni, ponieważ jego bazę stanowią naturalne oleje.

Zalety:

  • Przy regularnym stosowaniu środka, powierzchnia staje się łatwa do pielęgnacji i zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia;
  • Nie pozostawia po sobie twardniejącej warstwy czy smug;
  • Czyści podłogę i jednocześnie ją odświeża;
  • Delikatny dla skóry, bez barwników i dodatków zapachowych, ulegający biodegradacji, bezpieczny.

Zastosowanie:

Idealnie nadaje się do czyszczenia i konserwacji podłóg drewnianych olejowanych i woskowanych. Zalecany również do powierzchni drewnianych lakierowanych, korkowych, podłóg laminowanych, posadzek kamiennych i PCV, jak również mebli, drzwi, paneli ściennych i sufitowych.

Sposób użycia:

Ręcznie:

Daje idealne efekty, gdy jest używany wraz z Opti zestawem do pielęgnacji podłóg (mop do mycia). Aby usunąć zanieczyszczenia powstałe podczas użytkowania domowego podłóg, dodać 1 nakrętkę koncentratu na 1 litr wody. Powierzchnię przetrzeć wilgotnym (nie mokrym!) mopem.

Maszynowo:

Rozcieńczony roztwór rozprowadzić na podłodze używając rozpylacza. Przy pomocy maszyny polerskiej (np. Osmo FloorXcenter) i białego pada rozpuścić brud. Natychmiast go wytrzeć lub zebrać przy pomocy maszyny i pada z mikrofazy.

Olejowanie:

Przed ponownym olejowaniem obciążonych i zanieczyszczonych powierzchni przetrzeć podłogę środkiem Wisch-Fix (rozcieńczyć 1:1).

Mechanicznie przy użyciu maszyny (i np. czerwonego pada) można usunąć pozostałości oleju i wosku. Na podłogę należy, po wyschnięciu, nałożyć jedną warstwę wosku twardego olejnego Osmo.

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!