508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Parkiet dąb 16x70x500mm

  • Czas realizacji: Na zamówienie
Parkiet dąb 16x70x500mm
Parkiet dębowy symbolizuje elegancję, trwałość i wytrzymałość. Drewno dębowe jest głęboko zakorzenione w słowiańskiej kulturze, i być może dlatego jest tak popularne. Dębina gwarantuję stworzenie niezwykle ciepłej atmosfery w każdym wnętrzu. Parkiet dębowy dzięki wysokiej wytrzymałości drewna posiada gwarancję długoletniej eksploatacji. Ze względu na swoją podatność na obróbkę, daje nam możliwość uzyskania ogromnej palety barw i odcieni. Dębina bardzo dobrze przyjmuje wszelkie systemy wykończeniowe takie jak lakiery, oleje, woski, bejce, koloranty.
 
Charakterystyka klas:
  • Parkiet dębowy w klasie I poddany jest dokładnej selekcji; brak sęków, klepka czysta bez bieli jednostronnie, słoistość różna naturalna, naturalnej barwy, wilgotność 9%+/-2%.Każda paczka jest szczelnie foliowana, aby zminimalizować wpływ warunków zewnętrznych. Produkt w 100% polski!!! Ze względu na niemożność uniknięcia różnic przy sortowaniu, dopuszcza się w danej klasie do 2% deszczułek o niższej jakości.
  • W parkiecie dębowym klasy II napotkamy na usłojenie mieszane. W przeciwieństwie do klasy I, kolorystyka jest bardziej zróżnicowana (występują naturalne przebarwienia). Dopuszczalne są sęki zdrowe do 10mm. Mogą również wystąpić pęknięcia powierzchniowe oraz piorunowe o długości do 15mm, wilgotność 9%+/-2%.Każda paczka jest szczelnie foliowana, aby zminimalizować wpływ warunków zewnętrznych. Produkt w 100% polski!!! Ze względu na niemożność uniknięcia różnic przy sortowaniu, dopuszcza się w danej klasie do 2% deszczułek o niższej jakości.
  • Klasa III parkietu dębowego wyróżnia się największą „naturalnością” drewna. Jego usłojenie jest bardzo zróżnicowane, a kolorystyka niezwykle żywa i kontrastowa. Parkiet zawiera naturalne przebarwienia oraz wszelkie sęki zdrowe i zepsute (chyba, że sęki te, mają wpływ na wytrzymałość lub trwałość klepki). Dopuszczalne są pęknięcia piorunowe i powierzchniowe. Wilgotność 9%+/-2%. Jeżeli w drewnie występuje biodegradacja (z wyjątkiem sinizny i chodników owadzich czarnych) parkiet nie przechodzi selekcji. Produkt w 100% polski!!! Ze względu na niemożność uniknięcia różnic przy sortowaniu, dopuszcza się w danej klasie do 2% deszczułek o niższej jakości (tzw. klasie pozagatunkowej).
Wszystkie dostępne produkty są wykonywane z materiału sezonowanego w specjalistycznych suszarniach przeznaczonych do suszenia drewna. Parkiety dębowe pochodzą jedynie od renomowanych polskich producentów!
Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania fazy i postarzenia produktu.

UWAGA!!!
Przy zamówieniach dotyczących drewna nie jest realizowana wysyłka pobraniowa, wysyłamy wyłącznie po wpłacie na konto. Istnieje możliwość transportu drewna. Każdorazowo prosimy jednak o telefon celem uzgodnienia szczegółów dostawy i kosztów transportu, gdyż są one ustalane indywidualnie. Parkiet pakowany jest w paczki o różnym metrażu w zależności od wymiaru. Zamawiamy metraż  będący wielokrotnością liczby paczek.
Istnieje możliwość zamówienia parkietu z montażem - prosimy o kontakt celem uzyskania informacji.
Przy zamówieniu powyżej 50m2 DOSTAWA GRATIS!!!
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 m2 parkietu dębowego 16x70x500mm - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!

Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669;  @: sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!