508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1000 zł otrzymasz 10% rabatu

Timberex Satin Oil

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 499,00 zł

W zestawie kupisz taniej

Timberex Satin Oil

499,00 zł

Timberex Bio-C

63,00 zł
562,00 zł
522,66 zł

TIMBEREX® SATIN OIL jest olejkiem konserwującym przeznaczonym do powierzchni wykończonych Timberex Natural, Timberex Coloured lub Timberex Heavy Duty. Okresowo w miejscach, które tego wymagają, wciera się niewielką ilość oleju i poleruje powierzchnię miękką ściereczką, aż odzyska naturalny i czysty wygląd. Satin Oil ma bardzo przyjemny i szlachetny zapach, a jego zastosowanie utrzymuje podłogi w znakomitym stanie przez wiele lat. Olbrzymią zaletą podłóg wykończonych produktami Timberex jest to, że pielęgnuje się jedynie te miejsca, które tego wymagają.

Dostępne wersje produktu:

  • 1l Satin Oil - do wszystkich rodzajów podlog olejowanych;
  • 5l Satin Oil - do wszystkich rodzajów podlog olejowanych;
  • 1l Satin Oil White - do podlóg bielonych.

Przygotowanie podłoża:
Podłoże powinno być suche, wolne od kurzu.

Zastosowanie:
Wszystkie drewniane i pracujące podłoża, parkiety z miękkiego, twardego i egzotycznego drewna.

Instrukcja stosowania:
Nałożyć cienką, równomierną warstwę Satin Oil na podłogę drewnianą przy pomocy szmatki, ściereczki, bądź innego materiału i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby po wyschnięciu można wypolerować, aby nadać satynowy połysk, jak również usunąć nawet drobne zacieki.

Zużycie:
1 l wystarcza na około 15-20 m2.

Przechowywanie:
Magazynować w suchych i chłodnych pomieszczeniach, w oryginalnym opakowaniu, 12 miesięcy.

Czyszczenie i konserwacja:
Podłogi zaolejowane po raz pierwszy należy pokryć olejami Satin Oil po upływie tygodnia, a następnie co roku, lub w miarę potrzeb. Nie stosować mydeł zasadowych. Do pielęgnacji należy używać mydło Timberex Bio-C. Zestaw pierwszej pomocy (Timberex Satin Oil Mousse) pomoże usunąć przypadkowe ślady.

Usuwanie:
UWAGA!!!
Nie wylewać do kanalizacji. Wszelkie nasączone olejami ścierki, szmaty itp. umieścić w wiadrze wypełnionym wodą, a następnie wynieść na zewnątrz, aby uniknąć ich ewentualnego samozapalenia się. Zawartość pojemnika należy usunąć zgodnie z lokalnymi przepisami.

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!