508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

FerBuy instrukcja dla klientów

Informacje o FerBuy. Kup teraz, zapład późniejCo to jest FerBuy?

FerBuy to nowy , bezpieczny i elastyczny sposób płatności , który umożliwia zakup on-line , bez kart kredytowych i bez środków na koncie w chwili zakupu. Po wybraniu produktów, przy wyborze metody płatności , po prostu wybierz FerBuy i wypełnij formularz kredytowy. Podaj w nim tylko Twoje podstawowe dane (jeśli nie podałeś ich wcześniej w e-sklepie). Zakup zostanie dostarczony do domu i jednocześnie otrzymasz fakturę pocztą elektroniczną. Będziesz miał 14 dni na dokonanie płatności. Maksymalna wartośd jednorazowych zakupów to 1.000 zł.
Dzięki FerBuy otrzymasz produkty zanim za nie zapłacisz!

Jak skorzystać z FerBuy (opcja płatności dostępna w Przelewy24)

Podczas składania zamówienia należy wybrad Przelewy24 jako formę płatności oraz FerBuy spośród opcji płatności w Przelewy24. Następnie pojawi się formularz uzupełnienia Twoich danych , w którym należy wypełnid brakujące pola. Po kliknięciu na przycisk „Dalej” otrzymasz „Warunki korzystania z usługi” oraz kod PIN na podany wcześniej numer telefonu komórkowego. Wprowadź ten kod w odpowiednim polu formularza i kliknij na przycisk "Zatwierdź" akceptując „Warunki korzystania z usługi”. Otrzymasz decyzję kredytową w ciągu kilku sekund. To wszystko. Następnie e-sklep wyśle Ci towar.

Odroczona płatność

Jak tylko otrzymamy informacje , że towar został do Ciebie wysłany, wyślemy fakturę na Twój adres e-mail . Masz 14 dni na dokonanie płatności. Na fakturze będzie dodana niewielka opłata administracyjna ( 20zł ) , która jest Twoim jedynym kosztem związanym z korzystaniem z FerBuy, w przypadku kiedy zapłacisz całą fakturę w ciągu 14 dni.

Płatność w ratach

FerBuy oferuje dodatkową opcję elastycznych rat . Jeśli chcesz , możesz spłacid fakturę w kilku ratach. Jest to bardzo proste, wystarczy że zapłacisz częśd faktury (co najmniej 30% wartości) w ciągu 14 dni a reszta zostanie automatycznie przeniesiona na następny miesiąc. Oprocentowanie tej przeniesionej, pozostałej do spłaty części wynosi 16% w stosunku rocznym. Wymagamy abyś co miesiąc spłacał co najmniej 30% wartości otwartego bilansu. Otrzymasz od nas comiesięczną informację o otwartym bilansie na koncie FerBuy (koszt takiego bilansu to 20zł).

Wsparcie

Jeśli masz dodatkowe pytania, odwiedź www.ferbuy.pl lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta: info@ferbuy.pl