508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Woca Wood Cleaner

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 95,00 zł

WOCA Intensive Wood Cleaner - Intensywnie czyszczący środek do powierzchni drewnianych.

Zastosowanie:
WOCA Intensive Wood Cleaner jest przeznaczony do podstawowego czyszczenia wszelkich podłóg i innych powierzchni drewnianych. Stosowanie tego środka nie zależy od tego czy używamy go do gruntownego czyszczenia, czy też jako środka pielęgnacyjnego. Intensive Wood Cleaner może być stosowany przed podstawowym olejowaniem lub przed nałożeniem oleju pielęgnacyjnego (Maintenance Oil) i po ługowaniu ługiem do miękkiego drewna (Soft Wood Lye). Intensive Wood Cleaner może być także używany do czyszczenia paneli ściennych i sufitowych.

Właściwości:
WOCA Intensive Wood Cleaner skutecznie rozpuszcza brud, tłuszcz i resztki starych mydeł z powierzchni drewnianych. Silnie odtłuszczający Intensive Wood Cleaner pozostawia powierzchnię drewnianą z otwartymi porami bez warstwy ochronnej. Dlatego też po każdym użyciu należy nałożyć nową warstwę oleju pielęgnacyjnego (Maintenance Oil), a następnie mydło (Soap). IWC usuwa tylko warstwę mydła, a nie usuwa resztek oleju. Intensive Wood Cleaner dostępny jest w opakowaniach 1 i 2,5 l w opakowaniach PE, z nakrętką chroniące przed odkręceniem przez dzieci. Na opakowaniu znajdują się niezbędne informacje dotyczące produktu. IWC należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w oryginalnie zamkniętych opakowaniach. Chronić przed mrozem. Produkt jest w postaci gotowej do stosowania – nie trzeba mieszać.

Ekologia:
Produkt ten podlega stałej kontroli laboratoryjnej. Tym samym kontrola obejmuje zarówno surowce jak i produkt gotowy. Produkt ten posiada został przebadany przez Instytutu Biologii Budowlanej w Rosenheim. Produkt nie zawiera substancji zapachowych ani barwiących. Zastosowane tensydy ulegają rozkładowi biologicznemu zgodnie z ÖECD –Prüfung 301 A – E.

Aplikacja:
Intensive Wood Cleaner należy rozcieńczyć w stosunku 1:20 lub 1:40 w zależności od stopnia zabrudzenia. Należy go wymieszać z ciepłą wodą. Zużycie zależne jest od stanu powierzchni. W przypadku powierzchni silnie zabrudzonej należy pozostawić środek na kilka minut, aby Intensive Wood Cleaner mocniej zareagował. Ewentualnie czynność powtórzyć. Podłoga powinna być następnie zmyta wodą.

Uwagi:
W zależności od wietrzenia, temperatury pomieszczenia oraz rodzaju drewna czas schnięcia wynosi od 2-4 godz. Intensive Wood Cleaner można nakładać w obiektach także urządzeniami czyszczącymi.

Czyszczenie i pielęgnacja:
Po czyszczeniu należy natychmiast nałożyć olej pielęgnacyjny (Maintenance Oil) i mydło (Soap) naturalne lub białe. Jest to bardzo ważne. Zostanie utworzona warstwa ochronna, która będzie zapobiegać wnikaniu brudu w pory drewna.

 

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!