508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Woca Master Oil White 2,5 l

  • Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 275,00 zł

Szanowni Klienci!
Przez wzgląd na zmiany zachodzące przy dystrybucji produktów Woca, niektóre z nich mogą być niedostępne. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt celem sprawdzenia dostępności danego preparatu.

Olej Majster naturalny lub biały – transparentny, stosowany jest do surowych lub wstępnie ługowanych podłóg  drewnianych z miękkiego lub twardego drewna, jak też korka. Olej Majster naturalny zalecany jest do ciemnych gatunków drewna takich jak: merbau, mahoń, dąb, wiśnia zaś biały, transparentny do jasnych jak: sosna, świerk, jesion, buk, jasny dąb, hewea itp.

Właściwości:
Olej Majster wnika w pory drewna i tam utwardzając się zabezpiecza je od wewnątrz. W ten sposób powstaje bardzo odporna i łatwa do pielęgnacji powierzchnia. Olej naturalny bardzo głęboko podkreśla strukturę drewna, zaś stosowanie oleju białego pozwala na długo zachować właściwości jasnego drewna. Olej Majster dostępny jest w pojemnikach 1,0 L, 2,5 L, 5L, 10L, 20L. Pojemniki są wykonane z polietylenu i posiadają zamknięcie chroniące przed dziećmi. Z tyłu pojemnika znajduje się dokładna instrukcja stosowania. Olej Majster należy przechowywać w chłodnym miejscu, nie narażonym na zamarznięcie i pod zamknięciem. Chronić przed promieniami słonecznymi. Olej naturalny można nanosić bezpośrednio, zaś biały należy dokładnie wymieszać.

Zakres stosowania:
1 litr oleju Majster wystarcza na ok. 12 m2 powierzchni. Wydajność jest zależna od gatunku drewna jak też od sposobu nanoszenia. Powierzchnia musi być sucha, czysta i odtłuszczona. Aby olej został dobrze wchłonięty, po ok. 20-30 min. należy go starannie wmasować w drewno. Po 4-6 godzinach olej jest wstępnie utwardzony, natomiast po około 48 godz. utwardza się całkowicie. Do tego czasu chronić powierzchnię przed wodą. Ze względu na szybkie schnięcie zaleca się olejowania maszynowe. (Dalsze informacje znajdują się w instrukcji.).

Inne informacje:
W czasie olejowania jak też schnięcia zalecane jest przewietrzanie pomieszczenia, ale bez przeciągów.

Ostrzeżenie:
nasączone olejem szmaty, wkładki  polerskie itp. po użyciu należy namoczyć w wodzie  lub spalić. Groźba samozapalenia.

Zmywanie i pielęgnacja:
Zaleca się regularną pielęgnację powierzchni mydłem do podłóg WOCA. Przed przystąpieniem do obróbki Olejem Pielęgnacyjnym podłogę należy gruntowanie przemyć Intensywnym Zmywaczem. Częstotliwość pielęgnacji zależna jest od stopnia zabrudzenia lub zużycia.

 

CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!