508 346 669 22 629 25 35 czynne pon - pt 10:00 - 18:00, sobota 10:00 - 15:00

Już teraz przy zamówieniu 1400 zł otrzymasz 10% rabatu

Woca Vinyl & Lakier Care 1l

  • Czas realizacji: Na zamówienie
  • szt.
  • 73,00 zł

Szanowni Klienci!
Przez wzgląd na zmiany zachodzące przy dystrybucji produktów Woca, niektóre z nich mogą być niedostępne. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt celem sprawdzenia dostępności danego preparatu.

LAKIER PIELGNACYJNY WOCA jest środkiem do laminowanych i lakierowanych powierzchni, jak również do PCV.
 
Właściwości:
Lakier pielęgnacyjny Woca wzmacnia powierzchnię zabezpieczając ją przed zużywaniem się i zadrapaniami, tym samym wydłużając żywotność lakierowanej powierzchni. Przy następnym nanoszeniu usuwana jest poprzednia warstwa i dlatego na powierzchni nie powstaje gruba warstwa lakieru.
 

Instrukcja stosowania:

  1. Oczyścić powierzchnię Intensywnym zmywaczem Woca zmieszanym z wodą w proporcji 1:10. Wytrzeć do sucha. Przed nanoszeniem upewnić się, czy podłoga jest rzeczywiście sucha;
  2. Nanosić w postaci cienkiej warstwy. Brudną szmatę/zmywak wypłukać w wodzie i dokładnie wykręcić. Kontynuować nanoszenie. Zakończyć nanoszenie, kiedy podłoga zacznie schnąć;
  3. Pozostawić podłogę na ok. 30min do wyschnięcia- potem można jej używać. Nie jest potrzebna obróbka wykańczająca;
  4. Do regularnego zmywania lakierowanych powierzchni polecamy stosowanie Woca Master Cleaner Vinyl & Lakier.
 
Trwałość i przechowywanie:
Przechowywać w miejscu suchym, nie narażonym na mróz, bezpośrednie działanie promieni słonecznych i wysokie temperatury.
Okres trwałości: 3 lata w nieotwieranym pojemniku.
 
Wydajność:
Do 60 m2/l
 
Uwagi:
Produkt przechowywać w sposób bezpieczny i chronić przed dziećmi. Nie wystawiać na działanie ciepła (np.. promieni słonecznych) oraz mrozu.
CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za 1 sztukę produktu/zestaw - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!
Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym  Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 20/24 pawilon 11A, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację  w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22)629-25-35, 508-346-669; @:sklep@parkietypetlak.pl

Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!